Yaşam

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Defne, çadır kentte panayır havası veriyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Hatay Defne’de kurduğu çadır kentte vatandaşların coşkulu bir tatil geçirmesini sağlıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Hatay Defne’de kurduğu çadır kentte vatandaşlara coşkulu bir tatil yaşatıyor. Kocaeli’yi ikinci şehirleri olarak gören ve yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini her zaman dile getiren Defneliler, Büyükşehir’in özel etkinlikleriyle üzüntülerini unutuyor. Büyükşehir’in elini omuzlarında hisseden çadırkentte vatandaşlar bayramın tadını çıkarırken, çocuklar da özledikleri günleri eğlenceli oyunlar ve yarışmalarla yaşıyor.

“ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLÜŞÜR”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın “Çocuk gülerse dünya güler” mottosuyla hareket eden miniklerin yüzlerindeki gülümsemeyi de eksik etmeyen Büyükşehir, düzenlediği etkinliklerle fuar havasını yaşattı. Defne. İlgi ve sevgisiyle çocukların etrafını saran Büyükşehir işçisi, buradaki küçüklerin manevi ablası, ağabeyi oldu. 2 şehrin tek büyük aile olduğu bu zor günlerde hüzün yerini cıvıl cıvıl çocuk seslerine bıraktı. Patlamış mısır ve pamuk şekerlerini ellerine alan çocuklar alana koşarak eğlencenin tadını çıkarırken, aileler de minikleri keyifle izliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

cilimliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu